שם:
טלפון:
מייל:
כתובת:
הודעה:
שלח נקה טופס

כתיבת תוכן שיווקי מיועדת כדי ליצור תקדימים עבור סחורה, מרכולת, שירותים ובעלי מקצוע שונים על מנת לקדם אותם אל מול הלקוחות השונים.

כתיבת תוכן שיווקי היא אמצעי לפרסום שנעשה פופולארי במיוחד ברשת האינטרנט- כתיבת תוכן שיווקי מנצלת את המדיום של האינטרנט כדי ליצור פרסום באמצעות אתרים שונים, יהיו אלה אתרים בבעלות פרטית או אתרים עסקיים אחרים שמשתמשים בתעבורה שקיימת בהם.

 

כך, למשל, כתיבת תוכן שיווקי יכולה לנצל את התעבורה הרבה שיש בפורומים ואתרים מסחריים מסוימים כדי להציג מוצרים, לשווק שירותים ולקדם בעלי מקצוע מסוימים, זאת באמצעות המילה הכתובה.

 

כתיבת תוכן שיווקי היא אמנות בפני עצמה- היכולת להעביר מסר בצורה שתהיה מספיק רהוטה ומובנת מצד אחד ומספיק קולעת מצד שני היא משהו שלא כולם מסוגלים לעשותו, במיוחד בשפה הכתובה- כתיבת תוכן שיווקי מתבססת על רעיון של שימוש במילים בצורות שונות על מנת להעביר את המסר הרצוי. כך, למשל, ניתן להשתמש בדו משמעויות, לכתוב בין השורות ולכתוב עם משחקי מילים- רובם ככולם נועדו ליצור טקסט יותר מושך, יותר קולע ויותר יעיל.

 

כתיבת תוכן שיווקי נועדה למטרה אחת- כתיבת תוכן שיווקי מיועדת כדי להגדיל, בסופו של דבר, את ההכנסות של בעלי העניין- באמצעות כתיבת תוכן שיווקי שנעשית בצורה הנכונה אנחנו יכולים לפנות אל לב הלקוחות ולהציע להם משהו שהם בכלל לא ידעו שהם רוצים- באמצעות הצגה מכוונת של אספקט מסוים של המציאות, או הצגת המציאות בצורה מסוימת, אנחנו יכולים לגלות ללקוחות הפוטנציאליים שלנו שהם למעשה רוצים את השירות או המוצר שאנחנו מציעים ופשוט עוד לא יודעים זאת. רק כאשר נגלה להם את היתרונות הרבים הם יוכלו להבין אחרת.